Alpe Adria Trophy - Beograd

09 December 2019

Na međunarodnom takmičenju u brzom klizanju "Alpe Adria Trophy", koje je održano u Beogradu 7. i 8. ovog mjeseca, uz podršku Saveza klizačkih sportova Bosne i Hercegovine, nastupili su naši brzoklizači, Mak i Illan Krstić, Muhamed Zajimović i Ermin Raščić, članovi K.K.K. "Bosna".

U konkurenciji 118 takmičara iz 9 zemalja, naši predstavnici su u svojim kategorijama imali dobar nastup.

Muhamed Zajimović je zauzeo je 2. mjesto i osvojio srebrenu medalju, Mak Krstić je bio 4., dok je Ermin Raščić zauzeo 14. mjesto, a Illan Krstić 16. Mak i Ermin popravili su lične rekorde na 500 m, a Illan je u svim disciplinama oborio lična vremena.

Savez klizačkih sportova BiH zadovoljan je sa nastupom naših takmičara u Beogradu, posebno sa načinom sa kojim su predstavili BiH.

IMG 0c964aeb3cc58e1bdfd28b909eb05205 V  IMG e3a661e27a8cb80667c26a2aa0aeda50 V